Kontakt 8:00 - 16:00 +48 726 534 252

Opcje zamówienia:

Rodzaj papieru kartkiKolor okładekKolor kopertTrwa wczytywanie parametrów produktu...

W próbce znajdują się:
- katalog produktów magnetCards
- kompletne zaproszenie z magnesem (magnes, okładka podwójna, koperta z naklejką)
- 3 zaproszenia w formie kartki (każde na innym rodzaju papieru)
- próbnik kolorów kopert


Czy mogę spersonalizować magnes i okładkę próbki?
Nie. Nie ma możliwości spersonalizowania próbki naszych produktów. Próbka służy jedynie do oceny naszych produktów i sprawdzenia ich jakości. Jeżeli chcesz otrzymać próbkę zaproszenia spersonalizowanego według Twoich wytycznych, prosimy o wybranie konkretnego szablonu, dokonanie jego personalizacji za pomocą kreatora online i zamówienie 1 sztuki takiego zaproszenia.

Jaki jest czas realizacji zamówionej próbki?
Czas od zaksięgowania wpłaty do momentu wysyłki próbki to 1-3 dni robocze. 

Wizualizacja przykładowego zaproszenia z magnesem na lodówkę

Wizualizacja przykładowego zaproszenia jako kartki

Rozmiary kopert i wizualizacja naklejki na kopertę

Projekt mapki dojazdowej - my wykonujemy projekt mapki według Twoich wskazówek i wysyłamy do Twojej akceptacji

Twoje zdjęcie na Twoim magnesie/kartce. Na Twoim magnesie/kartce może znaleźć się dowolne, wybrane przez Ciebie zdjęcie oraz Twój własny tekst. Aby przejść do kreatora, wystarczy, że klikniesz przycisk "Zaprojektuj >". Prosta aplikacja pozwoli Ci zmienić zdjęcia na wybranym szablonie, dostosować jego kolorystykę oraz teksty. Szczegóły działania kreatora znajdziesz w zakładce "Jak dostosować swój szablon".

Jeżeli masz już swoją grafikę na magnes/kartkę i nie potrzebujesz naszego wzoru, złóż zamówienie korzystając z kategorii Foto magnesy

Okładka na Twój magnes. Dodaj uroku swojemu magnesowi! Wybierz papierową okładkę (papier 270g), dzięki której Twój magnes będzie wyglądał ekskluzywnie. Magnes zostanie umieszczony w okładce dzięki specjalnym nacięciom (tak jak na zdjęciu), co ułatwi jego późniejsze wyjęcie i przyklejenie na lodówkę.

Zaproszenia w formie kartek bez magnesów. Jeżeli nie chcesz zaproszenia z magnesem na lodówkę - możesz wybrać Twój ulubiony szablon a my wydrukujemy go w formie kartki. Grafiki drukujemy na grubym papierze 300g/350g, pokrytym specjalną folią soft, która nadaje zaproszeniu niepowtarzalny i elegancki wygląd.

Koperta. Twoje zaproszenie może zostać zapakowane do eleganckiej koperty o wysokiej gramaturze (120g). Koperty łączą klasyczny wygląd z nowoczesnym stylem. Są jednokolorowe (Ty wybierasz kolor) i gładkie. Do kopert oferujemy także naklejki/znaczki z głównym motywem graficznym z zaproszenia. Rozmiar naklejki to około 2,5x5cm

Nadruk na kopercie Istnieje możliwość nadruku na kopercie - opcja ta ustalana jest indywidualnie.

Służymy pomocą! Masz pytania lub wątpliwości? Pisz do nas na adres: kontakt@magnetcards.pl . Nasz Dział Obsługi Klienta postara się odpowiedzieć na Twoje pytania najszybciej jak to możliwe.
Copyright © 2019 magnetCards.pl
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz
pomocy przy projektowaniu zaproszeń –

Zadzwoń: +48 726 534 252

Pomożemy!
ekipa magnetCards

Polub zanim zapomnisz