Kontakt 8:00 - 16:00 +48 726 534 252


Wizualizacja przykładowego zaproszenia z magnesem na lodówkę


Wizualizacja przykładowego zaproszenia jako kartki


Rozmiary kopert i wizualizacja naklejki na kopertę


Projekt mapki dojazdowej - my wykonujemy projekt mapki według Twoich wskazówek i wysyłamy do Twojej akceptacji


Twoje zdjęcie na Twoim magnesie/kartce.

Na Twoim magnesie/kartce może znaleźć się dowolne, wybrane przez Ciebie zdjęcie oraz Twój własny tekst. Aby przejść do kreatora, wystarczy, że klikniesz przycisk "Zaprojektuj >>". Prosta aplikacja pozwoli Ci zmienić zdjęcia na wybranym szablonie, dostosować jego kolorystykę oraz teksty. Szczegóły działania kreatora znajdziesz w zakładce "Jak dostosować swój szablon".

Jeżeli masz już swoją grafikę na magnes/kartkę i nie potrzebujesz naszego wzoru, złóż zamówienie korzystając z kategorii Foto magnesy

Okładka na Twój magnes.
Dodaj uroku swojemu magnesowi! Wybierz papierową okładkę (papier 270g), dzięki której Twój magnes będzie wyglądał ekskluzywnie. Magnes zostanie umieszczony w okładce dzięki specjalnym nacięciom (tak jak na zdjęciu), co ułatwi jego późniejsze wyjęcie i przyklejenie na lodówkę.

Zaproszenia w formie kartek bez magnesów.
Jeżeli nie chcesz zaproszenia z magnesem na lodówkę - możesz wybrać Twój ulubiony szablon a my wydrukujemy go w formie kartki. Grafiki drukujemy na grubym papierze 300g/350g, pokrytym specjalną folią soft, która nadaje zaproszeniu niepowtarzalny i elegancki wygląd.
Papier matowy - to klasyczny papier niepowlekany, niebłyszczący, lekko szorstkawy w dotyku.
Papier satynowy- to śliski, lekko błyszczący papier, który jest bardziej szlachetny i elegancki w dotyku niż papier matowy.
Papier satynowy z folią matową - to śliski papier pokryty aksamitną folią matową, która nadaje elegancki charakter zaproszeniu.

Koperta.
Twoje zaproszenie może zostać zapakowane do eleganckiej koperty o wysokiej gramaturze (120g). Koperty łączą klasyczny wygląd z nowoczesnym stylem. Są jednokolorowe (Ty wybierasz kolor) i gładkie. Do kopert oferujemy także naklejki/znaczki z głównym motywem graficznym z zaproszenia. Rozmiar naklejki to około 2,5x5cm

Nadruk na kopercie
Istnieje możliwość nadruku na kopercie - opcja ta ustalana jest indywidualnie.

Służymy pomocą! Masz pytania lub wątpliwości? Pisz do nas na adres: kontakt@magnetcards.pl . Nasz Dział Obsługi Klienta postara się odpowiedzieć na Twoje pytania najszybciej jak to możliwe.


Brak obsługi Adobe Flash. Zainstaluj odpowiednią wtyczkę.


Copyright © 2021 magnetCards.pl
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz
pomocy przy projektowaniu zaproszeń –

Zadzwoń: +48 726 534 252

Pomożemy!
ekipa magnetCards

Polub zanim zapomnisz