Kontakt 8:00 - 16:00 +48 726 534 252


Gdzie mogę zobaczyć wasze produkty "na żywo"
Nasze produkty można zobaczyć w naszym biurze w Świętej Katarzynie koło Wrocławia na ulicy Głównej 36. Istnieje także możliwość zamówienia próbki naszych produktów, która zostanie przesłana za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Ile trwa przygotowanie magnesów/kartek?
W zależności od wybranej opcji produkty wysyłamy: do 10 lub 17 dni roboczych od momentu akceptacji projektu i zaksięgowania wpłaty.

Jaki jest czas oczekiwania na magnesy/kartki?
Zamówienia wysyłane są Pocztą Polską przesyłką poleconą priorytetową lub kurierem. W pierwszym przypadku średni czas dostawy to 2 - 3 dni robocze, w drugim - 1-2 dni robocze.

Czy mogę odebrać magnesy osobiście?
TAK. W Świętej Katarzynie koło Wrocławia na ulicy Głównej 36.

Chcę zamówić w dziale Foto magnesy 10 sztuk magnesów, czy na każdym może być inne zdjęcie?
TAK. Aby to zrobić - proszę dodać każde zdjęcie osobno poprzez aplikację do projektowania. W sklepie proszę wybrać ilość sztuk dla jednego produktu - przejść do aplikacji - dodać zdjęcie - zapisać do sklepu. W ten sam sposób proszę dodać pozostałe zdjęcia. Cena w koszyku będzie się zmieniała w zależności od ilości zamawianych magnesów lub kartek (w obrębie jednego rozmiaru).

Na stronie widziałem magnesy w formie zaproszeń ślubnych umieszczonych w okładkach do magnesów i kopertach. Czy mogę zamówić taki komplet?
TAK. Okładki oraz koperty można zamówić zaznaczając odpowiednie opcje na stronie każdego szablonu. W tym miejscu możesz także wybrać kolor kopert oraz dodać listę nazwisk do personalizacji.

Czy mogę zamówić magnesy/kartki ze swoją grafiką?
TAK. Możesz to zrobić składając zamówienie w zakładce "Foto magnesy/kartki" bądź dokonując podmiany zdjęć w dostępnych szablonach za pomocą kreatora online dostępnego po wybraniu konkretnego szablonu magnesu/kartki.

Czy możecie zrobić magnes/kartkę według mojego pomysłu?
TAK. W tym celu udostępniliśmy kreator online, który pozwala na modyfikację wybranego szablonu. Za jego pomocą możesz podmienić zdjęcia, zmienić kolory szablonu oraz teksty. Z przyjemnością zrealizujemy także inne Twoje pomysły, których nie uwzględnia nasz kreator. W takim wypadku zamówienie należy złożyć wysyłając do nas szczegółowe wytyczne projektu za pomocą formularzy dostępnych w zakładce "Foto magnesy/kartki".

Chciałbym zamówić spersonalizowane zaproszenia ślubne w formie magnesów lub kartek dodając imiona i nazwiska gości. Czy zrealizujecie takie zamówienie?
TAK. Imiona i nazwiska zaproszonych gości wydrukujemy na okładkach zaproszeń ślubnych lub kartkach. Wystarczy, że zaznaczysz taką opcję składając zamówienie i załączysz plik z listą nazwisk w sklepie. Nazwiska i imiona są wstawiane w takiej formie jakiej otrzymamy od Państwa. Nie wykonujemy odmiany nazwisk lub imion.

Czy na kopertach domyślnie drukowana jest jakaś grafika lub tekst?
NIE. Jeżeli nie zaznaczysz w opisie zamówieniu inaczej, koperty nie będą miały nadruku. Nadruk na kopertach ustalany jest indywidualnie. Możesz go zamówić za dodatkową opłatą zaznaczając taką opcję w dodatkowych uwagach do zamówienia lub przesyłając instrukcję mailem..

Czy możecie wykonać projekt mapki w stylistyce zaproszenia?
TAK. Projekt taki ustalany jest indywidualnie. Koszt przygotowania projektu to 50 PLN.

Czy drukujecie winietki, zawieszki na butelki, plany stołów oraz tablice gości w stylistyce zaproszenia?
Tak. Wykonujemy wszelkie dodatki w stylistyce zaproszenia. W chwili obecnej oferty tej nie ma na naszej stronie - prosimy o kontakt mailowy.

Chcę zaprojektować magnes w okładce podwójnej lub kartkę otwieraną. W jaki sposób mogę zaprojektować środek okładki lub kartki?
Po kliknięciu przycisku ZAPROJEKTUJ >>, otwiera się aplikacja w której można zaprojektować wszystkie elementy zaproszenia (nie dotyczy - projektu mapki dojazdowej).

Po kliknięciu przycisku ZAPROJEKTUJ >> nie otwiera się narzędzie do projektowania
Jeśli narzędzie online do projektowania magnesów/kartek, nie chce się załadować (biała strona) lub pojawiają się inne problemy z funkcjonalnością, uaktualnij wersję Flash Player - kliknij tutaj Pobierz najnowszą wersję Adobe Flash Player


Copyright © 2021 magnetCards.pl
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz
pomocy przy projektowaniu zaproszeń –

Zadzwoń: +48 726 534 252

Pomożemy!
ekipa magnetCards

Polub zanim zapomnisz