Kontakt 8:00 - 16:00 +48 726 534 252

Przelew Bankowy

Płatności za zakupione produkty można w łatwy sposób dokonać poprzez bezpośredni przelew na nasze konto bankowe (dane konta poniżej). Przelewy internetowe dokonane z dowolnego banku w Polsce księgowane są na naszym koncie najpóźniej następnego dnia roboczego, a wpłaty dokonane np. w placówkach Poczty Polskiej w ciągu ok. 3 dni roboczych.

Dane konta:
Numer rachunku:
PKO 35 1020 5242 0000 2502 0409 3571
Adres odbiorcy:
Monika Tom Wedding Druk
ul. Główna 14
55-010 Św. KatarzynaSzybki przelew on-line

Transferuj.pl to system płatności online, czyli płatności internetowych. Umożliwia automatyczne księgowanie wpłat od Kupujących i szybką realizację zamówień w sklepach internetowych. Kupując w sklepie korzystającym z Transferuj.pl wpłacasz na konto bankowe Transferuj.pl - możesz wybrać jeden z ponad 38 banków, aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Transferuj.pl automatycznie, w ciągu kilku minut informuje o wpłacie Sprzedawcę, który może niezwłocznie zacząć realizować zamówienie.

Przelew elektroniczny
SOFORT - Przelew elektroniczny
SOFORT - Bezpośrednia płatność przelewem elektronicznym SOFORT - Płać wygodnie za zakupy ze swojego konta bankowości internetowej.

Po wybraniu SOFORT jako metody płatności zostaniesz automatycznie przekierowany do zaszyfrowanego i bezpiecznego formularza płatności SOFORT. Wybierasz w nim swój bank, a następnie za pomocą swoich danych logujesz się do systemu bankowości internetowej i potwierdzasz przelew jednorazowym kodem weryfikacyjnym.

Więcej informacji

Copyright © 2021 magnetCards.pl
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz
pomocy przy projektowaniu zaproszeń –

Zadzwoń: +48 726 534 252

Pomożemy!
ekipa magnetCards

Polub zanim zapomnisz